RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Dobrze skrojony garnitur to oznaka sznytu, klasy i dobrego smaku. Bez względu na wysokość, posturę czy urodę - dodaje on uroku i elegancji. Najbardziej popularne i zawsze modne są garnitury w kolorze ciemnego granatu. Jednak sam garnitur to tylko namiastka aparycyjnego sukcesu. Kluczowe są odpowiednio dobrane dodatki. Aby wszystko ze sobą współgrało, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych niuansów.

W życiu każdego mężczyzny pojawia się wiele okazji ku temu, aby założyć eleganckie ubranie. W takich wypadkach z reguły sprawdzają się tradycyjne garnitury. W niektórych jednak sytuacjach należy pójść o krok dalej i założyć bardziej formalny strój.

W oczekiwaniu na najcieplejsze, letnie dni, staramy się dobrać garderobę tak, aby w każdej sytuacji czuć się komfortowo. Lato jest tą porą roku, podczas której marzymy o wypoczynku na piaszczystej plaży, jednak nie zawsze jest to możliwe. Obowiązki zawodowe, a także uroczystości o oficjalnym charakterze wymuszają dostosowanie odzieży do obowiązujących norm. Garnitur jest obowiązkowym, głównym elementem męskiej stylizacji w pracy oraz podczas większości przyjęć. Dobierzmy go tak, by nawet podczas upału cieszyć się wyjątkowym komfortem użytkowania.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu mężczyzny - nic dziwnego, że każdy Pan Młody pragnie prezentować się nienagannie obok swojej pięknej wybranki. Z tego powodu warto zwrócić szczególną uwagę na wybór garnituru, który powinien być elegancki i podkreślić uroczysty charakter wydarzenia. Ślubna moda męska nie zmienia się tak szybko jak damska, dlatego też zawsze warto pamiętać o kilku ponadczasowych zasadach.

Dobrze skrojony garnitur powinien być elementem obecnym w garderobie każdego mężczyzny. W życiu nie brakuje bowiem sytuacji, w których należy założyć dobrze uszyte i eleganckie ubranie. Jednak na jakie okazje najlepiej założyć garnitur dwurzędowy?

 

 

 

 

Z odpowiednio dobranymi dodatkami może być wybierany zarówno na oficjalne przyjęcia, jak i niezobowiązujące spotkania. Zwykle znajduje miejsce w szafie panów lubiących eksperymentować z modą, choć coraz częściej sięgają po niego także fani klasyki. Garnitur w kratę, bo o nim mowa, jest alternatywą dla zestawów formalnych i wbrew pozorom nie jest trudny w stylizacji. Jak nosić kratę i czy pasuje ona każdemu?

Moda dla panów  nieustannie się rozwija. Co sezon pojawiają się całkowicie nowe trendy lub zostają odświeżone stare wzory, które świetnie wpasowują się w potrzeby nowoczesnych mężczyzn. Idealnym przykładem jest tzw. sport chic, czyli nieco nonszalanckie połączenie klasycznej elegancji ze sportowym zacięciem. Pokochało go mnóstwo fashionistów na całym świecie. Garnitury sportowe przeżywają dziś prawdziwy renesans. Chcąc zaopatrzyć się w odpowiedni garnitur sportowy, można - tak jak w przypadku każdego innego rodzaju garnituru - zwrócić się do naszej pracowni krawieckiej. Najpierw jednak omówmy z czym ten fason w ogóle się je!


Pierwsze kamizelki były bez wątpienia inspirowane strojami perskimi. W europejskiej modzie na dobre zagościły dopiero w XVII wieku, a ich największym popularyzatorem był król angielski – Karol II Stuart.

W dzisiejszych czasach męskie kamizelki od garnituru to nie tylko obowiązkowa pozycja w szafie eleganckiego mężczyzny, ale także wyjątkowo modny dodatek do zestawień utrzymanych w niemal każdym stylu.