RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

SUKIENKI SZYTE NA MIARĘ

Żaden strój nie czyni kobiety bardziej kobiecą, seksowną i interesującą niż sukienka. Suknie na wymiar szyte w naszej pracowni są idealnie dopasowane do wymagań klientki. Uwzględniamy osobiste potrzeby każdej Pani, ukrywamy to chciałaby ukryć i eksponujemy to co warte pokazania. Nasze szyte na miarę sukienki codzienne, suknie wieczorowe, koktajlowe czy kreacje balowe zawsze podkreślają kobiecość i czynią każdą naszą klientkę niezwykłą istotą ubraną elegancko, modnie i odpowiednio do sylwetki.

Idealnie dopasowane sukienki na wymiar

Suknie szyte na miarę, wygodne jak druga skóra, wychodzące spod naszych rąk zapewnią każdej kobiecie dobre samopoczucie i doskonały wygląd w każdej sytuacji. Zachęcamy nasze klientki do kreatywności, służymy pomocą w doborze fasonu, tkaniny oraz w tworzeniu ciekawych pomysłów, nawet tych najbardziej niekonwencjonalnych.

Mała Czarna liczy sobie już prawie 90 lat. Wylansowana w 1926 roku przez Coco Chanel, prosta czarna sukienka podbiła serca kobiet na całym świecie zajmując poczesne miejsce w ich szafach. Chyba nie ma dziś kobiety, która nie byłaby posiadaczką choć jednej krótkiej, sukienki w kolorze czarnym. Istotą małej czarnej jest prostota. Prosta czerń, prosty fason, prosta sukienka. A prawdziwa elegancja zawiera się w bezpretensjonalnej skromności.

Ponadczasowa klasyka, zamknięta w małej czarnej uczyniła z niej fenomen na miarę wszech czasów. Nikt wcześniej ani później nie stworzył ?dzieła? dorównującego sukience wymyślonej przez Coco.

Pierwotnym, zamysłem projektantki była wygodna sukienka do pracy, pasująca do każdej figury w praktycznej czarnej barwie, która miała chronić przed widocznymi zabrudzeniami. Bardzo szybko mała czarna zaczęła żyć własnym życiem obejmując we władanie nie tylko biura i kancelarie lecz także salony.

Niezwykłość małej czarnej pokazała Audrey Hepburn występując pewnego razu w tejże sukni ozdobionej jedynie sznurem pereł (Śniadanie u Tiffaniego). Dało to obraz pełni szykowności i elegancji jaką kryje w sobie czarna sukienka. Od tego czasu mała czarna króluje dosłownie wszędzie.

loading...

Na tym właśnie polega fenomen malej czarnej czyli na dodatkach, które czynią z niej kreację balową, koktajlową, wieczorową czy codzienną. Czarny kolor można łączyć z każdą inna barwą bez obaw o efekt.

W połączeniu z czerwienią mała czarna zyskuje seksowny pazur.

Strojąc ją białymi dodatkami stworzymy kreację doskonałą na wszelkie gale i oficjalne uroczystości. Zielony, jako dodatek odmłodzi sukienkę i jej właścicielkę a fioletowe akcenty dodadzą jej dostojeństwa. Mała czarna daje nieograniczone możliwości. Ile barw i ozdobnych detali tyle pomysłów.

Jest to sukienka ?bezpieczna? gdyż jest kreacją właściwą w każdym miejscu i o każdej porze. W niej nigdy nie popełnisz modowego ani okolicznościowego faux pas.

Każda kobieta jest piękna, my pomagamy czasem to piękno wydobyć na światło dzienne ubierając kobiety w suknie i sukienki szyte na miarę. Zapraszamy do Pracowni Joli Przebindy, gdzie każda z Pań zostanie ubrana w suknię o jakiej marzy i w której poczuje się najpiękniejszą kobietą na świecie.

W naszej pracowni krawieckiej spełniamy marzenia. Nasze klientki mają możliwość stworzenia własnych, niebanalnych i wyjątkowych kreacji.

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.