RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook

SZYCIE NA MIARĘ

Kto z Was nigdy nie chciał mieć idealnie dopasowanego garnituru czy sukni, która będzie najlepiej dobrana do sylwetki i dokładnie takie jakie sobie wymarzyliście?

W naszej pracowni krawieckiej potrafimy to wszystko zapewnić. Ukryjemy mankamenty sylwetki i wydobędziemy jej największe walory. Szyjemy ubrania na różne okazje: śluby, bale, wystąpienia publiczne, bankiety, komunie, studniówki, imprezy sportowe, rekonstrukcje wydarzeń historycznych, a także mundury każdej ze służb i przede wszystkim odzież codzienną. Nie boimy się wyzwań ? naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. 

Chcesz wyglądać w pracy wyjątkowo, chcesz wyjść poza schematy sieciówek, szycie na miarę pomoże rozwiązać Ci ten problem.

Jak szyjemy

Uszycie stroju dla klienta rozpoczynamy od rozmowy. Tylko w ten sposób możemy poznać nie tylko potrzeby, ale i charakter osoby, dla której tworzymy strój, który będzie doskonale pasował do sylwetki i osobowości.

Podczas spotkania z nami klient wybiera fason, kolorystykę, tkaninę i dodatki. Równocześnie już w trakcie pierwszego spotkania zdejmujemy miarę, gdyż nasze ubiory szyte są od początku na miarę dla danej osoby.

Dajemy możliwość wyboru tkaniny z naszych zasobów - dysponujemy dużym wyborem tkanin i materiałów.

Szyjemy też odzież z jedwabiu - dla Panów garnitury jedwabne, dla Pań suknie i sukienki.