RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Realizacje 2013 - garnitury, fraki, smokingi, surduty...

Krawiectwo męskie wymaga lat doświadczenia. Garnitury szyte na miarę są synonimem dobrego smaku i wyrobionego gustu odzieżowego. Komfort noszenia eleganckich ubiorów uszytych na miarę nie jest obcy mężczyznom ceniącym sobie luksusowy strój o statusie z najwyższej półki. W naszej pracowni od lat doskonalimy sztukę szycia na miarę wysokiej jakości garniturów klasycznych i garniturów ślubnych a także fraków, smokingów i surdutów - choć nie poprzestajemy i na tym.

Klasyka na luzie. Popielata barwa garnituru sprawia, że sprawdzi się on właściwie w każdym miejscu. Prezentowany tutaj garnitur w wydaniu smart casualowym zapewni odpowiedni look podczas nieformalnych spotkań towarzyskich bądź Casual day w firmie. Jak widać garnitur nie musi być nudny a wręcz przeciwnie możne on być odbiciem naszej indywidualności. Tej w dobrym stylu, rzecz jasna.

Dwurzędówka jest bardzo eleganckim strojem dla Panów lubiących kontrolowaną niesztampowość. Garnitur dwurzędowy może być alternatywą dla garnituru trzyczęściowego. Wśród Panów, dobrze już zaznajomionych z garniturami, dwurzędówka uznawana jest za wyższy stopień zaawansowania. Z tego powodu wielu mężczyzn obawia się nieco tej formy garnituru a niepotrzebnie. Zdjęcie obrazuje jak doskonale można w nim wyglądać. 

Elegancki ślub. Jednorzędowy garnitur wieczorowy w kolorze grafitowym to doskonały wybór na ślub. Ceremonialność stroju podkreślona tutaj została kamizelką w kolorze écru oraz muchą tej samej barwy. Szykowność zestawu dopełnia jedwabna poszetka.

Ślub latem. Klasyczny jasny garnitur jest idealnym strojem na ślub latem lub wiosną. Pan Młody w jasno szarym garniturze wygląda dostojnie, odświętnie i bardzo męsko. Barwa garnituru nadaje mu lekkości a jasne dodatki, kamizelka i krawat są dopełnieniem eleganckiej stylizacji ślubnej.

Luz i wygoda. Wygodę w dobrym stylu zapewni każdemu Panu garnitur szyty na miarę. Właściciel tego garnituru czuje się w nim tak samo swobodnie jak w swoim poprzednim stroju. Jednak zmiana jaka dokonała się w jego postawie i ogólnym wyglądzie nie wymaga chyba już żadnego komentarza. Drogie Panie, która wersja sympatycznego Pana bardziej Wam odpowiada?

Smoking to męski strój zarezerwowany na wieczór i uroczyste okazje takie jak premiery, wystawy czy ślub. I tak jak każdy męski garnitur najlepiej prezentuje się na sylwetce gdy jest uszyty na miarę. Tylko wówczas smoking zapewni niezbędną podczas gali swobodę i wygodę oraz podkreśli walory męskiej sylwetki.

Choć zasadą jest, że smoking powinien być czarny to można spotkać się także ze smokingami w kolorze białym. Biały smoking nosi się w gorących klimatach, dlatego nazywany jest też tropikalnym. W europie zasadniczo niedopuszczalny nawet wieczorem. Historycznie biała wersja to taki "morski" rodzaj ubioru – powstał na przystani przy gorącej plaży w tropikach. Zakłada się go na przyjęcia przed wieczorem odbywające się na statkach, plażach podczas gorących letnich miesięcy. Zgodnie z zasadą garnituirowego savoir vivre biały smoking w Polsce nie powinien mieć prawa bytu, chyba że to impreza nad naszym morzem lub na statku czy jachcie płynącym w stronę Hawajów.

Szustokor - z dbałością o detale. Strój XVIII - to wiecznego eleganta, sięgający swymi korzeniami wojskowego munduru.

Garnitur dla chłopca. Mały dżentelmen przy wielu okazjach potrzebuje wyglądać elegancko. Wiecie zapewne ile problemów z noszeniem takiego niecodziennego ubrania pojawia się choćby z powodu niewygody i złego dopasowania kupionego garnituru, produkowanego seryjnie. Niewygodny garnitur sprawia, że chłopiec nie lubi tego ubrania. Nie czuje się w nim dobrze.

Marynarka klubowa

Mundur górniczy wyśmienicie prezentuje się na właścicielu. Mundur został uszyty na miarę - w naszej Pracowni Krawieckiej.