RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

KOSTIUMY - SZYJEMY NA MIARĘ

Pierwsze wrażenie jakie zrobisz na rozmowie kwalifikacyjnej, egzaminie czy spotkaniu rady nadzorczej jest zawsze najważniejsze. Nie ma bardziej stosownego stroju na takie okoliczności jak kostium. Kobieta inteligentna i na stanowisku zawsze wie jak ubrać się stosownie do sytuacji.

Kostium określa elegancką kobietę. Kobieta w dobrze skrojonym kostiumie to osoba kompetentna i profesjonalna. Trzeba wiedzieć, że jeśli chcesz zrobić karierę w dzisiejszych czasach, musisz określić się odpowiednim strojem. O tym jak powinna wyglądać ich asystentka, manager ? ka czy sekretarka wiedzą także prezesi dużych i małych firm. Wiedzą to ich łowcy głów i spece od PR-u.

Z kostiumem kobiecym rzecz ma się podobnie jak z męskim garniturem, od którego pochodzi ta forma damskiego ubioru. Jeśli chcesz wyglądać dobrze to zapewni Ci to wyłącznie kostium szyty na miarę. Tylko dobrze dopasowany kostium podkreśli Twoją sylwetkę. Ukryje to co chciałbyś schować przed światem i podkreśli Twój profesjonalizm.

Każda z pań musi jednak pamiętać, że nic jej nie zwalnia od bycia kobietą. Dlatego w naszej pracowni szyjemy profesjonalne kostiumy podkreślające Waszą kobiecość. W naszym kostiumie zawsze będziesz prezentować się odpowiednio a zarazem ładnie i elegancko. Ubierzemy Cię w odpowiedni kostium niezależnie od tego czy jesteś prezesem firmy, sekretarką czy jeszcze tylko studentką wybierającą się na egzamin lub rozmowę kwalifikacyjną.

Zapraszamy do naszej pracowni w której ubieramy zarówno kobiety biznesu, pracownice firm w których obowiązuje dress code, przyszłe maturzystki, studentki czy panie po prostu lubiące kostiumy.

W naszej pracowni krawieckiej spełniamy marzenia. Nasze klientki mają możliwość stworzenia własnych, niebanalnych i wyjątkowych kreacji.

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.