RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Mundur górniczy Mundur dla muzeów Mundur myśliwski Mundur górniczy Mundur myśliwski Czaka górnicze

MUNDURY GALOWE - SZYTE NA MIARĘ

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaoferować wysoką jakość usługi w tej dziedzinie gdyż szycie mundurów i uniformów na miarę jest jedną z naszych specjalności popartych już niezliczoną ilością realizacji. Zapewniamy indywidualny projekt, dostosowany do sylwetki i osobistych potrzeb. Dzięki temu w naszych mundurach każdy wygląda odpowiednio oraz ma zapewnioną wyjątkową wygodę.

Szyliśmy: Mundury Galowe Załogi żaglowca STS Generał Zaruski

loading...

Przez wiele lat istnienia pracowni zajmowaliśmy się różnorakimi zleceniami. Wynikiem tego jest zdobycie odpowiednich umiejętności, które pozwalają man zajmować się specjalistycznym krawiectwem. A takim właśnie jest ubieranie służb mundurowych. W tej dziedzinie ważna jest nie tylko jakość wykonanej przez nas pracy lecz również znajomość obowiązujących standardów.

Szyliśmy: Mundury Galowe Służby Sanktuarium w Łagiewnikach, płaszcze rycerzy Zakonu Maltańskiego

loading...

Szyjemy mundury galowe na miarę

Szyjemy na miarę mundury, mundury galowe i specjalistyczne uniformy. Oferta Pracowni Krawieckiej Joli Przebindy obejmuje swoim zakresem również odświętne mundury dla orkiestr oraz profesjonalne ubiory dla pracowników muzeów, uczelni, hoteli i innych sektorów zawodowych w których wymogiem jest uniformizacja stroju.

Szczególną uwagą darzymy panie zatrudnione w sektorze służb mundurowych. Nasze mundury i uniformy zapewniają im profesjonalny wygląd z jednoczesnym zachowaniem pełni kobiecości.

Szyjemy także garnitury na miarę oraz fraki, smokingi i surduty