RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Szycie garniturów biznesowych na miarę

W biznesie dobry wygląd to już połowa sukcesu. Odpowiednio dobrany strój dodaje powagi i zwiększa wiarygodność zarówno samej osoby, jak i całej firmy. Będąc dobrze ubranym dużo łatwiej jest przekonywać do siebie biznesowych partnerów i zdobyć ich zaufanie. Dlatego też postawienie na najwyższą jakość stroju i elegancję szczególnie w biznesie zawsze się opłaci.

Garnitury biznesowe szyte na miarę

Prawdziwie reprezentacyjny garnitur biznesowy powinien być zawsze perfekcyjnie dopasowany do danej osoby. Doskonale o tym wiemy i dlatego tworzymy najbardziej eleganckie garnitury szyte na miarę. Doświadczenie wynikające z wielu zadowolonych klientów sprawia, że w Pracowni Krawieckiej Joli Przebindy potrafimy uszyć idealnie dopasowane garnitury biznesowe dla każdego profesjonalisty, który chce wyglądać elegancko i poważnie w środowisku biznesowym, a jednocześnie wyrazić swoją nieprzeciętną osobowość i charakter za pomocą stroju.

Szycie na miarę gwarancją niepowtarzalności

Szycie garniturów biznesowych na miarę to dla nas prawdziwa misja. Bardzo zależy nam na tym, by nasz klient czuł, że robimy wszystko, aby szyty specjalnie dla niego jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny strój gwarantował mu zarówno najwyższy stopień elegancji, jak i swobodę podczas biznesowych spotkań. Oryginalność wzoru i idealne dopasowanie do sylwetki to podstawowe przewagi stroju szytego na miarę u krawca nad wyciętymi z szablonu ubraniami konfekcyjnymi, które mają być uniwersalne. Dobierając garnitur biznesowy do konkretnej osoby po dokonaniu precyzyjnych pomiarów, a później c onajmniej dwu przymiarek i ostatecznego dopasowania dajemy gwarancję, że będzie pasował idealnie. Dla naszych klientów możliwość zrealizowania własnej wizji tego, jak chcą wyglądać jest szczególnie ważna, zwłaszcza jeśli mowa o osobach osiągających określoną pozycję w biznesie.

Tkaniny najwyższej jakości

Szycie garniturów biznesowych najwyższej jakości wymaga również odpowiednich jakościowo tkanin, wyłącznie od najlepszych firm. W naszej pracowni korzystamy z luksusowych materiałów. Mogą pochodzić od słynnych francuskich, brytyjskich czy włoskich dostawców, takich jak: Dormeuil, Bateman & Ogden, Holland & Sherry, Scabal, Vitale Barberis Canonico, Valentino czy Fratelli Tallia di Delfino, ale także od mniej znanych firm, do których tkanin mamy pełne przekonanie i korzystając z nich wiemy na pewno, że uszyte z nich stroje w pełni zadowolą nawet naszych najbardziej wymagających klientów. Rodzaj zastosowanej do szycia tkaniny jest uzależniony od wyboru zamawiającego. My na naszych półkach mamy ponad 200 oferowanych materiałów, a kolejnych kilka tysięcy dodatkowo w próbnikach. Podstawową zasadą jest jednak dopasowanie tkaniny do klienta, któremu musi się ona podobać.

Zaufali nam najlepsi

Najwyższą jakość wykonania naszych garniturów potwierdza zadowolenie prestiżowych klientów, których dotąd mieliśmy zaszczyt obsługiwać, tak indywidualnych, jak i instytucjonalnych i korporacyjnych.