RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Suknia dla puszystej Garnitur dla dużego Pana Suknia dla puszystej Spódnica dla puszystej Garnitur dla dużego Pana Kostium dla puszystej

DLA PUSZYSTYCH - SZYJEMY NA MIARĘ

Wszyscy wiemy jak bardzo po macoszemu w temacie strojów i mody traktowane są kobiety powyżej rozmiaru 44. Sklepy co prawda coś tam oferują dla pań w rozmiarach XXL ale co tu ukrywać są to ubrania po prostu brzydkie. Niezwykle trudno jest znaleźć w sklepie jakiś oryginalny ciekawy ciuszek w dużym rozmiarze.

loading...

Jeśli chodzi o młode kobiety o większych niż ich szczuplutkie koleżanki gabarytach to projektanci jakby się sprzysięgli przeciwko nim. Nie dopuszczają do siebie myśli, że kobieta w rozmiarze 46 czy 50 może mieć 20-30 lat. Oferowane, nawet w sklepach z odzieżą w rozmiarach XXL ubrania są absolutnie niedostosowane do potrzeb młodych kobiet.

Pracownia Joli Przebindy jest doskonale przygotowana do ubierania kobiet. Wszystkich. W każdym wieku i w każdym rozmiarze. U nas przygotujemy dla Ciebie kreację na każdą okoliczność. Suknię wieczorową, spódnicę do pracy, żakiet, płaszcz czy suknię ślubną. Idealnie dopasujemy Twój strój do sylwetki i zamaskujemy nim to co będziesz chciała skryć. Oferujemy indywidualne podejście do każdej klientki, fachowe doradztwo w kwestii fasonu i najlepszą jakość wykonania. Z naszego salonu każda kobieta, niezależnie od rozmiaru jaki nosi wychodzi ubrana elegancko, szykownie i niebanalnie. W naszych strojach będziesz tak piękna jak zawsze o tym marzyłaś.

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.