RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Garnitury ślubne - szycie na miarę do ślubu

Pan Młody ubrany w tak wyjątkowy dzień w garnitur ślubny z naszej pracowni z pewnością będzie miał o jeden powód do stresu mniej :-)

Ślub nie byłby tak wyjątkowym wydarzeniem gdyby nie szczególna oprawa której jednym z najistotniejszych elementów są stroje Państwa Młodych

Wyjątkowość ubioru jaki na ten dzień jest wymagany podkreśla rangę wydarzenia. Szykowny Pan Młody w garniturze szytym na miarę będzie miał zapewnioną odpowiednio godną postawę przed ołtarzem. Dopasowany garnitur pozwoli także świeżo poślubionemu małżonkowi bawić się się do białego rana na weselu w wygodnym i eleganckim stroju. 

Garnitur do ślubu - jaka może być alternatywa?

Alternatywą dla klasycznego garnituru ślubnego jest smoking - strój niezwykle elegancki i coraz częściej wybierany na tą wielką uroczystość, jaka jest ślub.

Garnitur ślubny o najwyższej jakości

Nasza pracownia szyje ślubne garnitury na miarę najbardziej wymagającym klientom. Znamy potrzeby przyszłych Panów Młodych i wiemy, że w parze z eleganckim wyglądem musi iść również wyjątkowa wygoda. Szczególnie w taki dzień jak ślub. 

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, wysokogatunkowe tkaniny oraz doskonałe dopasowanie ślubnego garnituru do potrzeb i wymagań klienta. 

Zapraszamy do naszej pracowni gdzie wspólnie stworzymy garnitur ślubny, które stanie się drugą skórą.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszymi wpisami dotyczącymi męskiej mody oraz naszą ofertą związaną z szyciem garniturów na miarę

Ślub jest niezwykle ważnym dniem, w którym cała uwaga skupiona jest na parze młodej. Jest to dzień pełen szczęścia i podniosłych chwil; na długie lata pozostaje w pamięci. Nie da się jednak ukryć, że zanim nastąpi ten podniosły moment, trzeba przebrnąć przez niezliczoną ilość spraw koniecznych do załatwienia i dopięcia na ostatni guzik. Mimo, że uwaga skupia się tego dnia na wyglądzie pani młodej i jej kreacji, to również strój pana młodego odgrywa tu niemałą rolę. Jaki garnitur do ślubu wybrać, aby sprostał on wymaganiom tego niezwykle ważnego dnia?

Strój na miarę - idealna propozycja dla pana młodego

Zamiast tracić czas na poszukiwania w sklepach, lepiej od razu zdecydować się na garnitur ślubny szyty na miarę. Dzięki temu można mieć pewność, że będzie on idealnie dopasowany do sylwetki, a przy tym zgodny z preferencjami i osobowością. Taki strój będzie idealną wizytówką pana młodego i zaoszczędzi mu wiele niepotrzebnego stresu przed ślubem.

Nie każdy pan młody posiada sylwetkę idealnie wpasowaną w kanony produktów dostępne w sklepach. Może się okazać, że znalezienie stroju będzie graniczyło z cudem. Aby uniknąć takiej sytuacji lepiej zdecydować się na garnitur do ślubu szyty na zamówienie.

Tego typu produkty nie tylko idealnie dopasowują się do pana młodego, ale stanowią również niepowtarzalny element męskiej garderoby. Gotowe stroje mają to do siebie, że mogą być noszone przez każdego. Garnitur szyty na miarę jest jedynym w swoim rodzaju, ponieważ zaprojektowanym przez samego właściciela.

Jak wygląda szycie garnituru ślubnego na miarę?

Ślub jest niezwykle ważnym dniem, dlatego na samym początku najważniejsza jest rozmowa z przyszłym panem młodym. Umożliwi nam to poznanie nie tylko jego preferencji co do kroju czy też koloru garnituru, ale przede wszystkim jego osobowości i tego, co chce poprzez swój strój w tym dniu pokazać. Jeśli nasz klient nie posiada sprecyzowanej wizji, to my służymy naszą fachową radą i pomocą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży potrafimy idealnie dobrać produkt do konkretnej osoby, podkreślając tym samym wszystkie atuty i tworząc projekt idealnie skrojony na miarę potrzeb.

Po takiej rozmowie przystępujemy do wyboru materiału, z jakiego zostanie uszyty garnitur do ślubu. Dysponujemy szeroką gamą tkanin, dlatego bez wątpienia każdy przyszły pan młody znajdzie u nas odpowiedni dla siebie produkt. Później następuje zdjęcie miary.

Zdając sobie sprawę z powagi dnia ślubu, na każdym etapie szycia garnituru służymy swoją fachową radą i pomocą. Zależy nam, aby gotowy produkt idealnie wpasował się w potrzeby pana młodego i tym samym zaoszczędził mu niepotrzebnego stresu związanego ze źle dobranym strojem. Garnitur ślubny powinien być w pełni komfortową i elegancką wizytówką mężczyzny, który będzie obok panny młodej głównym bohaterem tego dnia.

 

Sprawdź naszą ofertę szycia garniturów w miastach: 

KatowiceKraków, Rzeszów, Tarnów, Warszawa, Wrocław