RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Garnitur Ślubny Katowice - Do Ślubu - Dla Pana Młodego

W tak szczególnej chwili, jaką jest dzień ślubu, nie tylko panna młoda powinna przyciągać uwagę zaproszonych gości. Odpowiednio skrojony garnitur dla pana młodego jest równie istotny! Najlepszym rozwiązaniem jest szycie na miarę. W naszej katowickiej pracowni krawieckiej można mieć gwarancję, że strój będzie leżał jak ulał, zapewniając swobodę ruchu. Tego rodzaju ubiór trzeba również dopasować do modelu sukni partnerki, aby kreacje nowożeńców tworzyły zgraną i wysmakowaną całość.

Ten wyjątkowy moment

Zakup gotowego garnituru tylko pozornie może się wydawać łatwiejszą opcją. Nasze doświadczenie mówi nam, że taki strój i tak będzie wymagał przeróbek i dopasowania go do potrzeb klienta. Z tego powodu łatwiejszym rozwiązaniem jest uszycie go - dzięki temu będziecie mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno. W tak wyjątkowym dniu, jakim jest chwila zaślubin, nie powinniście iść na najmniejszy kompromis! Skoro macie go zachować w pamięci na całe życie, warto zadbać, aby w tym wspomnieniu nie znalazły się narzekania na niewygodny strój. Zwłaszcza, że zamierzacie przetańczyć w nim całą noc, aż do białego rana.

Zalety szycia na miarę

Uszycie garnituru ślubnego w pracowni krawieckiej w Katowicach na miarę daje liczne korzyści. Ponad wszystko pozwala na dopasowanie do sylwetki, podkreślając jej walory oraz chowając ewentualne niedoskonałości. W ten sposób otrzymujecie gwarancję, że każdy najmniejszy szczegół będzie na Was doskonale pasował. Dotyczy to zwłaszcza panów o niestandardowej budowie ciała, cechujących się wysokim wzrostem, długimi kończynami oraz szczupłą sylwetką. Tak zbudowany mężczyzna zwykle musi się borykać z problemem, jakim są zbyt krótkie nogawki spodni czy mankiety marynarki. Zdjęcie miary zapewnia dopasowanie szczegółów i pozwala na spersonalizowane zaprojektowanie stroju. Kolejną zaletą jest możliwość wyboru rodzaju tkaniny, deseniu, a także koloru, co jest istotne, jeśli garnitur ma się wpisać w aranżację całości wesela.

Nasza pracownia krawiecka w Katowicach posiada długoletnie doświadczenie w szyciu. Cechuje nas profesjonalizm, sumienność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Podołamy nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Jeśli marzycie o oryginalnym kroju, który wyróżni się wśród innych, zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy w Katowicach doradzą Wam we wszystkim i wstępnie wycenią koszt uszycia garnituru. Zależy nam, aby nasi klienci zostali obsłużeni na wysokim poziomie, gdyż ich zadowolenie daje nam satysfakcję.