RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

PRODUCENT ODZIEŻY MĘSKIEJ

Pracownia Krawiecka Joli Przebindy to doświadczony producent odzieży. Nasza oferta skierowana jest głównie do mężczyzn. Mężczyzn, ceniących sobie elegancję i styl w połączeniu z wygodą. Szyjemy garnitury, smokingi i fraki ubierając w nie zarówno klientów indywidualnych jak i szersze grupy odbiorców.

Naszym pragnieniem jest aby mężczyzna posiadał klasę już od najmłodszych lat. Dlatego nasza pracownia szyje szykowne garnitury komunijne dla chłopców, a dla nieco starszych, w garnitury na studniówkę i maturę. Polecamy także szyte w naszej pracowni garnitury biznesowe, weekendowe lub sportowe oraz garnitury ślubne a wszystkie szyte indywidualnie na miarę, zgodnie z upodobaniami i potrzebami klienta.

Celem pracowni jest mężczyzna,  prezentujący najwyższy, wyrafinowany poziom smaku i dobrego gustu. Dlatego naszą ofertę wzbogacamy także o szycie męskich koszul zarówno tych do garniturów, smokingów czy fraków jak i koszul codziennych, ślubnych oraz mundurowych.

Innym aspektem naszej działalności jest szycie ubiorów wymagających wiedzy i doświadczenia, jakimi niewątpliwie są wszelkiego rodzaju mundury - mundury górnicze, mundury myśliwskie czy policyjne oraz stylizowane lub rekonstruowane stroje historyczne. Trudno wymienić wszystko, co szyjemy lub możemy uszyć. Szyjemy ubiory do jazdy konnej, ubiory i kostiumy dla teatrów, uniformy dla pracowników muzeów czy hoteli.

Prezentowana przez nas oferta to przede wszystkim moda męska - luksusowe garnitury, mundury galowe i codzienne. Nie stronimy jednak od ubierania także eleganckich kobiet z klasą. Choć w mniejszym zakresie to szyjemy również i garderobę damską. Sukienki, suknie wieczorowe, koktajlowe i inne. Kostiumy i garnitury damskie a także damskie mundury.
 
Zatrudniamy wysoko wyspecjalizowanych fachowców, którzy swą obszerną wiedzę na temat sztuki krawieckiej na bieżąco uzupełniają nowościami i nowinkami ze świata mody. Nasze propozycje idą zawsze ramię w ramię z najnowszymi trendami.

Pracownia Krawiecka Joli Przebindy wyposażona jest w park maszynowy, który sprosta wszelkim wyzwaniom oraz wszystkim zachciankom klientów. Zarówno dobry warsztat jaki posiadamy jak i wykwalifikowany zespół pozwalają nam uszyć wszystko, w każdej ilości i w ustalonym wcześniej terminie. Naszą dewizą jest wysoka jakość tkanin oraz wykonania jakie oferujemy naszym klientom, terminowość a przede wszystkim zadowolony klient.

Zapraszamy do nas zarówno indywidualne osoby, które pragną uszyć pojedynczy ubiór jak i firmy i instytucje czy organizacje, które potrzebują wykonać większą ilość ubiorów.

ZAPRASZAMY!