RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Suknia dla puszystej Garnitur dla dużego Pana Suknia dla puszystej Spódnica dla puszystej Garnitur dla dużego Pana Kostium dla puszystej

DLACZEGO WARTO SZYĆ NA MIARĘ WŁAŚNIE U NAS?

W zachodnim świecie opinia o kimś kto ubiera się u krawca budzi powszechny zachwyt. Osoby na stanowiskach, zajmujące wysokie pozycje społeczne czy po prostu ludzie z wyższych sfer nie korzystają tam z masowej odzieży. Ktoś kto ubiera się u krawca postrzegany jest tam jako osoba o wysmakowanym guście i wyrobionym smaku. Z tej przyczyny także usługi krawieckie w krajach zachodnich są sektorem bardzo drogim i rzeczywiście dla wielu niedostępnym.

W Polsce rzecz ma się zgoła inaczej. Po latach komuny gdy wiele rzeczy było dla nas niedostępnych ludzie zatracili gdzieś potrzebę bycia oryginalnym i podkreślenia swojego statusu poprzez strój. To się zmienia i bardzo dobrze gdyż każdy człowiek jest indywidualnością. Lubimy różne smaki, filmy, książki, kolory czy inne formy rozrywki. Swoją oryginalność wyrażamy również a może przede wszystkim strojem. Chcemy być odbierani indywidualnie.

Innym powodem dla którego chcemy wyglądać inaczej niż wszyscy jest pewien rodzaj kobiecej kokieterii. Lubimy się wyróżnić na tle innych kobiet. Jest to jak najbardziej pozytywna cecha. I tutaj, w temacie strojów mamy do dyspozycji masową niedrogą odzież, dostępną w popularnych sklepach albo markową, cenami zwalającą z nóg lub niebanalne stroje szyte na miarę. Zaznaczyć także trzeba, że usługi krawieckie w naszym kraju nie są tak niebotycznie drogie jak na zachodzie. Jako ciekawostkę przytoczę przygodę jednej z pań, która ubrana w przez naszą pracownię wybrała się do przyjaciółki do Niemiec. Tamta zachwycona jej strojami była niebywale zaskoczona gdy nasza klientka powiedziała skąd pochodzą jej nietuzinkowe kreacje. Przyjaciółka za nic nie chciała uwierzyć, że nasza klientka nie jest ani żoną prezesa wielkiej firmy ani nie wygrała w totka.

W Polsce u krawca może ubrać się każdy.

Przewaga ubrania szytego na miarę na zamówienie nad ?ciuchami z sieciówek? jest oczywista. Podstawowym plusem tego pierwszego jest oryginalność wzoru. Zamawiając strój w Pracowni Joli Przebindy masz gwarancję, że nigdy i na nikim nie zobaczysz takiej samej kreacji.

W pracowni krawieckiej masz możliwość zrealizowania własnej wizji określającej to jak chcesz wyglądać. Nie dość, że wzór ma szansę być jedyny i niepowtarzalny to kreacja dzięki dokładnym pomiarom, niezbędnym przymiarkom i końcowemu dopasowaniu będzie leżeć na Twojej figurze idealnie.

Każda kobieta ma inną figurę. Jedne zostały obficiej obdarowane przez Matkę Naturę w górnych partiach inne w dolnych. Z tego powodu nie na mowy o tym aby ubranie szyte podług oficjalnych tabel typowych wymiarów leżało jak ulał. Gdzieś się zmarszczy, tam zbytnio opina a gdzie indziej wisi jak na wieszaku. Drogie Panie, pamiętajcie nie istnieje coś takiego ja typowa figura. Jeśli pragniesz wyglądać w swoim stroju doskonale nie pozostaje Ci nic innego jak skorzystać z usług profesjonalnej krawcowej.

Panie o bardziej obfitych kształtach mają problem ze znalezieniem w sklepach ubrań o jakich marzą. Z reguły są to ubiory do których styliści nie przywiązują zbyt wielkiej wagi. Co prawda młoda kobieta o większych gabarytach ma niewielką możliwość ubrać się ładnie i elegancko w nielicznych sklepach oferujących odzież w dużych rozmiarach. Ale w efekcie wygląda jak elegancka... 50-cio latka.

Zachęcamy wszystkie kobiety do podkreślania swej urody i własnego stylu poprzez tworzenie własnych kreacji. W naszej pracowni krawieckiej zrealizujemy każdy, nawet najbardziej wymyślny projekt. Lubimy gdy kobiety są ubrane dobrze i wyglądają efektownie dzięki strojowi. Zatem jeśli chcesz wyglądać nietuzinkowo, zaskakiwać swoim strojem otoczenie lub po prostu lubisz dobrze się ubrać przyjdź do nas.

ZAPRASZAMY!