RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

W tak wyjątkowej chwili, jaką jest złożenie przysięgi małżeńskiej, nie tylko narzeczona powinna przyciągać wzrok zaproszonych gości. Odpowiednio skrojony garnitur dla pana młodego jest tak samo istotny! Najlepszym wyjściem jest szycie na miarę w pracowni krawieckiej w Rzeszowie. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że będzie leżał jak ulał, zapewniając swobodę ruchu. Taki strój można również dopasować do stylu sukni partnerki, aby kreacje nowożeńców tworzyły zgraną i wysmakowaną całość.

Ten specjalny dzień

Zakup gotowego garnituru tylko pozornie wydaje się szybszą opcją. Z doświadczenia wiemy, że taki ubiór i tak będzie wymagał drobnych przeróbek i dopasowania go do potrzeb klienta. Dlatego łatwiejszym rozwiązaniem jest uszycie go - dzięki temu będziecie mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno. W tak wyjątkowym dniu, jakim jest chwila zaślubin, nie powinniście iść na najmniejszy kompromis. Skoro macie go zapamiętać na całe życie, warto zadbać, aby w tym wspomnieniu nie było miejsca na narzekania na niewygodny strój. Zwłaszcza, jeśli zamierzacie przetańczyć w nim całą noc, aż do białego rana.

Zalety szycia na miarę

Uszycie garnituru ślubnego na miarę daje liczne korzyści. Ponad wszystko pozwala na dopasowanie stroju do sylwetki wydobywając jej walory oraz maskując ewentualne mankamenty. W ten sposób zyskujecie gwarancję, że każdy detal będzie na Was doskonale pasował. Dotyczy to zwłaszcza panów o nietypowej sylwetce, cechujących się znacznym wzrostem, długimi kończynami oraz szczupłą sylwetką. Tak zbudowany mężczyzna zwykle boryka się z problemem, jakim są za krótkie nogawki spodni czy mankiety marynarki. Zdjęcie miary zapewnia dopasowanie szczegółów i pozwala na indywidualne zaprojektowanie stroju. Kolejną zaletą jest możliwość wyboru kroju garnituru oraz materiału, deseniu, a także koloru, co jest istotne, jeśli ma się wpisać w aranżację całości wesela..

Nasza pracownia krawiecka w Rzeszowie posiada długoletnie doświadczenie w szyciu. Ważne dla nas cechy to profesjonalizm, sumienność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Podołamy nawet najbardziej wymagającym zamówieniom. Jeśli interesuje Was oryginalny krój, który wyróżni się wśród innych, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy w Rzeszowie wspomogą dobrą radą i wstępnie wycenią koszt uszycia garnituru. Staramy się, aby nasi klienci zostali obsłużeni na wysokim poziomie, gdyż ich zadowolenie daje nam satysfakcję.