RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

W tak wyjątkowej chwili, jaką jest ślub, nie tylko panna młoda powinna przyciągać uwagę zaproszonych gości. Dobrze skrojony garnitur dla pana młodego jest równie istotny! Najlepszym rozwiązaniem jest szycie na miarę w Krakowie. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że strój będzie leżał jak ulał, dając swobodę ruchu. Tego rodzaju ubiór będzie można dopasować do stylu sukni panny młodej, aby kreacje nowożeńców tworzyły zgraną i wysmakowaną całość.

Ten specjalny dzień

Kupno gotowego garnituru tylko z pozoru wydaje się bardziej wygodną opcją. Nasze doświadczenie mówi nam, że i tak będzie potrzebował przeróbek i dopasowania do potrzeb klienta. Dlatego łatwiejszym wyjściem jest uszycie go - dzięki temu będziecie mieć gwarancję, że wszystko leży tak, jak powinno. W tym niepowtarzalnym momencie, jakim jest chwila złożenia przysięgi małżeńskiej, nie powinniście iść na żaden kompromis. Skoro macie go zapamiętać na zawsze, warto zadbać, aby w tym wspomnieniu nie było miejsca na narzekania na niewygodny strój. Zwłaszcza, jeśli zamierzacie przetańczyć w nim całą noc, aż do białego rana.

Zalety szycia na miarę

Uszycie garnituru ślubnego na miarę w Krakowie daje liczne korzyści. Ponad wszystko pozwala na dopasowanie do sylwetki, wydobywając jej zalety oraz maskując ewentualne niedoskonałości. Dzięki temu zyskujecie gwarancję, że każdy detal będzie na Was idealnie pasował. Dotyczy to zwłaszcza panów o niestandardowej budowie, cechujących się znacznym wzrostem, długimi kończynami oraz szczupłą sylwetką. Tak zbudowany mężczyzna zwykle musi się borykać z problemem, jakim są zbyt krótkie  nogawki spodni czy rękawy marynarki. Zdjęcie miary zapewnia dopasowanie szczegółów i pozwala na spersonalizowane zaprojektowanie stroju. Kolejną zaletą jest możliwość wyboru kroju garnituru oraz tkaniny, deseniu, a także koloru, co jest ważne, jeśli ma się wpisać w aranżację całości wesela.

Nasza pracownia krawiecka w Krakowie posiada wieloletnie doświadczenie w szyciu. Cechuje nas profesjonalizm, staranność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Jeżeli marzycie o oryginalnym kroju, który będzie się wyróżniał wśród innych, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy w Krakowie wspomogą Was dobrą radą i wstępnie oszacują koszt uszycia garnituru. Zależy nam, aby nasi klienci zostali obsłużeni na wysokim poziomie, gdyż ich zadowolenie daje nam świadomość dobrze wykonanej pracy.