RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

W tak wyjątkowej chwili, jaką jest ślub, nie tylko panna młoda musi przyciągać uwagę zaproszonych gości. Dobrze skrojony garnitur dla pana młodego jest równie ważny. Najlepszym rozwiązaniem jest szycie na miarę w pracowni krawieckiej w Tarnowie. Dzięki temu będziecie mieć gwarancję, że będzie leżał w sam raz, zapewniając swobodę ruchu. Taki ubiór można dopasować do stylu sukni panny młodej, aby stroje nowożeńców tworzyły dopasowaną i wysmakowaną całość.

Ten specjalny dzień

Zakup gotowego stroju tylko z pozoru wydaje się bardziej wygodną opcją. Z doświadczenia wiemy, że taki garnitur i tak będzie wymagał drobnych przeróbek i dopasowania go do potrzeb klienta. Z tego powodu łatwiejszym wyjściem jest uszycie go - wtedy będziecie mieć pewność, że wszystko jest tak, jak powinno. W tak szczególnym momencie, jakim jest chwila zaślubin, nie powinniście iść na żaden kompromis. Skoro macie go zachować w pamięci na zawsze, warto postarać się, aby w tym wspomnieniu nie było miejsca na narzekania na za ciasny strój. Zwłaszcza, że zamierzacie przetańczyć w nim całą noc, aż do bladego świtu.

Zalety szycia na miarę

Uszycie garnituru ślubnego na miarę zapewnia wiele korzyści. Przede wszystkim, pozwala na dopasowanie stroju do sylwetki, podkreślając jej walory oraz chowając ewentualne niedoskonałości. W ten sposób zyskujecie gwarancję, że każdy najmniejszy szczegół będzie na Was idealnie pasował. Dotyczy to szczególnie panów o niestandardowej budowie, cechujących się wysokim wzrostem, długimi kończynami oraz smukłą sylwetką. Tak zbudowany mężczyzna zwykle musi się borykać z problemem, jakim są za krótkie nogawki spodni czy mankiety marynarki. Zdjęcie miary zapewnia dopasowanie szczegółów i pozwala na indywidualne zaprojektowanie stroju. Kolejnym plusem jest możliwość wyboru rodzaju garnituru oraz materiału, deseniu, a także koloru, co jest istotne, jeśli ma się wpisać w aranżację całości wesela.

Nasza pracownia krawiecka w Tarnowie posiada wieloletnie doświadczenie w szyciu. Naszą cechą jest profesjonalizm, sumienność oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie podołać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Jeżeli jesteście zainteresowani oryginalnym krojem, który będzie się wyróżniał wśród innych, zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy w Tarnowie doradzą Wam we wszystkim i wstępnie oszacują koszt uszycia garnituru. Zależy nam, aby nasi klienci otrzymali usługę na najwyższym poziomie, gdyż ich zadowolenie daje nam świadomość dobrze wykonanej pracy.