RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

garnitur letni jaki wybrac na cieple dni

Garnitur na ślub to jeden z najważniejszych zakupów, jaki czeka każdego pana młodego. Pewnie z tego właśnie powodu dla wielu z nich jest to wybór niezwykle stresujący i pełen niepewności. W końcu w głowie pojawia się wiele pytań - jaki fason będzie najlepszy, czy zaryzykować ciekawym wzorem materiału i czy w grę wchodzi wyłącznie czarny kolor kompletu? Tym razem skupiamy się na tej ostatniej kwestii i wyjaśniamy, jakie odcienie garnituru ślubnego warto rozważyć.

Klasyczny czarny garnitur na ślub

Wielu panów młodych stawia przede wszystkim na uniwersalność i klasykę, dlatego idealnym wyborem będzie dla nich zakup czarnego garnituru ślubnego. Tak tradycyjny zestaw - często połączony również z elegancką kamizelką czy klapami na marynarce uszytymi z atłasu - robi doskonałe wrażenie i z pewnością świetnie sprawdzi się podczas uroczystości. Wystarczy dobrać tak fason, aby garnitur na miarę był dobrze skrojony i efektownie podkreślał sylwetkę. Dzięki temu pan młody będzie wyglądać spektakularnie, a przy tym będzie mieć zapewnioną pełną swobodę ruchów, która wpłynie na komfort w tak ważnym dniu.

Czarne garnitury ślubne ciągle są w modzie i cieszą się uznaniem z racji swojej uniwersalności. Z łatwością można je połączyć z pozostałymi dodatkami, tworząc spektakularną całość. Od pana młodego zależy, czy wybierze on gładką białą koszulę, czy może w innym odcieniu. Garnitur można urozmaicić także nietuzinkową kamizelką, krawatem czy muszką z oryginalnym printem. Ponadto taki zestaw sprawdzi się jeszcze przez wiele lat. Czarny garnitur ślubny będzie idealny na więcej niż jedną okazję, dlatego to strzał w dziesiątkę dla panów, którzy stawiają na minimalizm w swojej garderobie.

Ciemny i elegancki garnitur ślubny w kolorze

Ciekawą alternatywą na dzień ślubu jest postawienie na garnitur w kolorze - głębokim, stonowanym. Pośród najmodniejszych rozwiązań od lat króluje granat. Trzeba przyznać, że jest to efektowny wybór i przede wszystkim ponadczasowy. Granatowy garnitur ślubny sprawdzi się podczas wielu okazji, dlatego to zakup na lata. Panowie bez trudu znajdą dla siebie idealny odcień - w grę wchodzi paleta od ciemnych granatów aż po nasycone niebieskości. Wszystko zależnie od indywidualnych preferencji. Niezależnie od tego, na co padnie wybór, można mieć pewność, że stylizacja ślubna pana młodego będzie pełna elegancji oraz oryginalności.

Podobne możliwości kryją się w przypadku koloru szarego. Tutaj także do wyboru jest kilka jego odcieni - jasne i ciemne szarości doskonale łączą się z rozmaitymi dodatkami. Taki garnitur szczególnie sprawdzi się latem. Jeśli zaś pan młody poszukuje czegoś mniej typowego, wtedy polecamy postawić na zjawiskowe modele w burgundzie i zieleni.

Garnitur na ślub w pastelowych odcieniach

Mówiąc o oryginalności, nie możemy pominąć kwestii pasteli, które również królują na ślubnych salonach. Panowie coraz chętniej sięgają po lekkie beże oraz subtelne pastele, w których można poczuć się naprawdę modnie. Pozwalają one na tworzenie unikalnych stylizacji - wystarczy dobrać eleganckie, nieco bardziej oficjalne elementy garderoby i dodatki, aby stworzyć spektakularny komplet na ślub. Pastelowe garnitury podbiły serca panów zza oceanu. Są one kojarzone z plenerowymi ślubami w Ameryce. Czas się przekonać, jak będą sprawdzać się i u nas.