RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Suknie szyte na miaręKtóra z kobiet nigdy nie marzyła o pięknej sukni, idealnie dopasowanej i wyjątkowej?

Zaufaj firmie z wieloletnią tradycją i doświadczeniem, a gwarantujemy Ci, że będziesz w stu procentach zadowolona i jeszcze nie raz zapragniesz coś u nas uszyć. Bo która z kobiet nigdy nie marzyła o pięknej sukni, idealnie dopasowanej i wyjątkowej.

Wyśniona kreacja na bal, studniówkę, uroczystą kolację, każde z tych wydarzeń jest wyjątkowe jak nasze suknie. Poczuj komfort stroju który jest jedyny w swoim rodzaju, którego nie zobaczysz u nikogo innego - dajemy na to stu procentową gwarancję.

Nasz specjalista pomoże dobrać Ci fason, a także materiał z którego uszyta będzie ta suknia. Nie zapomnimy także o dodatkach bo diabeł tkwi w szczegółach a nie odpowiednio dobrane dodatki potrafią zniszczyć efekt końcowy.

Jeśli nie masz pomysłu poszukamy wspólnie z Tobą inspiracji, może to być film, zdjęcie w gazecie- możliwości są nieograniczone. Twoje zadowolenie i komfort jest dla nas priorytetem. Nie boimy się wyzwań i skomplikowanych przeszyć, w naszym słowniku nie występują słowa "nie da się tego zrobić", czy "nie potrafimy".

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.