RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Najlepsza markaKtóra z nas nie marzyła o nigdy o posiadaniu kreacji projektu znanego kreatora mody. Wzdychamy do sukni Versace, Diora czy Chanel. Wzdychamy do pięknych kreacji Givenchy i Lagerfelda pokazywanych w TV podczas relacji z wielkich gali.

A do głowy zaczynają dobijać się kompleksy wywoływane brakiem doskonałej figury, pełnego portfela czy brakiem popularności. Pojawiają się myśli typu „no ale ja nie jestem gwiazdą, nie jestem tak piękna, nie jestem tak zgrabna...” i cała masa innych.

My takiemu postrzeganiu siebie w niekorzystnym świetle mówimy stanowcze nie!

Każda kobieta może chodzić po polskich ulicach ubrana niczym modelka na wybiegu. Każda może nosić stroje rodem z najmodniejszych butików. I każda może być gwiazdą. Przecież modną kreację wzorowaną na pomyśle Karla Lagerfelda można uszyć w pracowni krawieckiej. Co więcej pani w rozmiarze powyżej M i tak nigdy nie mogłaby skorzystać z jego oryginalnej oferty, gdyż Lagerfeld kilka lat temu wydał oficjalne oświadczenie, iż jego stroje mogą być szyte jedynie do rozmiaru M. Kobiety w większym rozmiarze dla Wielkiego Karla po prostu nie istnieją. Ale Ty możesz mieć kreację jaką zechcesz jeśli przestaniesz jej szukać w sklepach i butikach i powierzysz jej wykonanie dobrej krawcowej.

Ubranie szyte na miarę, w odróżnieniu od ubrań dostępnych nawet w markowych butikach, będzie leżeć doskonale na każdej figurze. Wszystkie stroje, produkowane seryjnie są szyte podług wymiarów tabelowych. Nawet serie limitowane nie są niczym innym jak tabelową rozmiarówką. W tabelach nikt nie uwzględnia autentycznych kobiet. Czyli takich, których talia, przy obwodzie bioder 104 cm. może mierzyć nie właściwe tabelom 78 cm. ale np. 66cm. lub 87 cm.

Biodra, biust, talia to problem wielu kobiet. Zaznaczamy, że problem, który nie powinien nim być. Wbrew temu co starają się wszystkim wmówić reklamy i designerzy, taka „zmiksowana” figura jest czymś bardzo typowym. Ale zamiast wypowiadać, i tak skazaną na klęskę, wojnę mediom, trzeba wyprostować ramiona, wpiąć dumnie pierś w rozmiarze D lub A do przodu i pokołysać kusząco bioderkami nawet jeśli są one „nietypowym rozmiarze”.

Ale cóż to ten „rozmiar nietypowy”? Jeszcze do niedawna utrzymywała się tendencja, iż nietypowe rozmiary zaczynają się od rozmiaru 44. Obecnie coraz częściej odzywają się głosy, że w Polsce najbardziej typowym rozmiarem jest właśnie 44. Czyżby to miało oznaczać, że większość kobiet jest „nietypowa”?

Oczywiście, że tak!

Każda kobieta jest inna, nietypowa, unikatowa i jedyna w swoim rodzaju. Jedna jest wysoką brunetką z piwnymi oczami i rozmiarem miseczki F. Inna niską szatynką noszącą rozmiar 34 a kolejna jest ruda, pulchna i ma najpiękniejszy uśmiech na świecie. Każda z kobiet może być ubrana równie dobrze jak sławna aktorka czy popularna celebrytka. Stroje z najwyższej półki, wzorowane na słynnych projektach są dostępne dla każdej z pań. Stroje szyte na miarę. Bo tylko takie zapewnią doskonały wygląd i wyśmienite samopoczucie.

Od nas wyjdziesz ubrana w kreacje sygnowane najlepszą marką - Twoją marką.

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.