RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Kreowanie wizerunku firmy odbywa się między innymi poprzez dbanie o odpowiedni wygląd osób, które ją reprezentują. Z tej przyczyny posiadanie wytwornego garnituru w świecie biznesu jest tak bardzo ważne. Dobrze ubrany mężczyzna odruchowo budzi respekt, a także wygląda profesjonalnie, więc jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. W ten sposób staje się wizytówką swojej korporacji. Warto nadmienić, że skrojony pod okiem naszych krawców z Rzeszowa strój gwarantuje wygodę i komfort noszenia, co także ma niebagatelny wpływ na samoocenę jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak ważne w kontaktach biznesowych.

Garnitur jako wizytówka

Kupując model w sklepie, nawet tym lepszym, oferującym ubrania z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju w sposób perfekcyjny. Prawdopodobnie i tak czeka Was wizyta u krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. O ile takie niewielkie poprawki są konieczne, czasem niekorzystnie wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się odpowiednio układać. Standardowy krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej sylwetce, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Oprócz tego, istnieje ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w tym samym stroju. Co prawda nie jest to faux pas, ale sprawi, że nie wyodrębnicie się z tłumu, a w końcu chodzi o to, żeby zapaść w pamięć.

Urok niepowtarzalności

Zamawiając garnitur szyty na miarę w naszej Pracowni Krawieckiej Rzeszów, macie pewność, że otrzymujecie jedyny w swoim rodzaju produkt, który został zaprojektowany wedle Waszych oczekiwań. Tak drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na papierośnicę czy telefon wpływa na komfort użytkowania takiego ubrania, które staje się czymś więcej niż tylko i wyłącznie okryciem wierzchnim. Możecie być pewni, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. Najlepiej sprawdzają się materiały naturalne, gdyż lepiej dostosowują się do sylwetki i pozwalają na właściwe przewietrzenie ciała. Taki garnitur to produkt, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej pracowni krawieckiej w Rzeszowie życzenia klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas priorytetem. Wiemy, jak kluczowy w biznesie jest prestiżowy wygląd, dlatego oferowane przez nas modele są zawsze najwyższej jakości, aby mogły zadowolić klientów. W trakcie trwania działalności obdarzyło nas zaufaniem wielu przedstawicieli świata biznesu, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.