RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Kreowanie wizerunku korporacji odbywa się między innymi poprzez dbanie o odpowiedni wygląd osób, które ją reprezentują. Właśnie dlatego posiadanie eleganckiego garnituru w świecie biznesu jest tak niezwykle istotne. Dobrze ubrany mężczyzna odruchowo budzi szacunek, a także wygląda jak profesjonalista w swojej dziedzinie, więc jesteśmy w stanie obdarzyć go większym zaufaniem. Jest wizytówką reprezentowanej przez siebie firmy! Należy wspomnieć, że skrojony pod czujnym okiem naszych krawców z Katowic strój zapewnia wygodę i komfort użytkowania, co także ma ogromny wpływ na autoprezentację jego właściciela i poczucie pewności siebie, które jest tak istotne w kontaktach biznesowych.

Garnitur jako wizytówka

Wybierając model w sklepie, nawet tym lepszym, oferującym towary z wyższej półki, nigdy nie będziecie w stanie dopasować stroju w sposób idealny. Najpewniej i tak czeka Was wizyta u krawca, który będzie musiał skrócić nogawkę czy zwęzić marynarkę. O ile takie niewielkie poprawki są konieczne, czasem niedobrze wpływają na fason i sprawiają, że garnitur przestaje się dobrze układać. Standardowy krój nigdy nie będzie leżał tak dobrze, jak ten uszyty z myślą o Waszej figurze, uwzględniający specyfikę budowy Waszego ciała. Oprócz tego, istnieje ryzyko, że na spotkaniu biznesowym kilka osób pojawi się w identycznym garniturze. Może nie jest to faux pas, niemniej sprawi, że nie wyróżnicie się z tłumu, a w końcu chodzi o to, żeby dać się zapamiętać.

Urok niepowtarzalności

Wybierając garnitur szyty na miarę w naszej Pracowni Krawieckiej Katowice, macie pewność, że otrzymujecie jedyny w swoim rodzaju produkt, który został spersonalizowany zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Tak drobny szczegół, jak ukryta kieszonka na cygaretki czy telefon wpływa na komfort noszenia ubrania, które staje się czymś więcej niż tylko i wyłącznie okryciem wierzchnim. Macie też pewność, że garnitur zostanie uszyty z najwyższej jakości tkaniny, którą sami wybierzecie. Najlepiej sprawdzają się materiały naturalne, ponieważ lepiej dostosowują się do sylwetki i zapewniają dobre przewietrzenie ciała. Taki garnitur to produkt, który będzie służył długie lata.

Profesjonalne usługi

W naszej pracowni krawieckiej w Katowicach potrzeby klienta są stawiane na pierwszym miejscu. Jego zadowolenie jest dla nas celem. Zdajemy sobie sprawę, jak istotny w biznesie jest prestiżowy wygląd, dlatego tworzone ubrania są zawsze najwyższej jakości, aby mogły spełnić oczekiwania klientów. Przez lata działalności zostaliśmy obdarzeni zaufaniem wielu reprezentantów z tej branży, którzy z dumą nosili nasze garnitury. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami oferty.