RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Nasza Pracownia Krawiecka Kraków specjalizuje się w szyciu garniturów na miarę. Długoletnie doświadczenie sprawia, że potrafimy sprostać wymaganiom naszych klientów - nawet tych najbardziej wymagających. Wiemy, jak istotny jest dobrze uszyty garnitur, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie, dbając o najmniejsze szczegóły. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Szycie na miarę - z czym to się je?

Nasi pracownicy w Krakowie dokonają wyceny projektu i określą koszty powiązane z usługą szycia oraz czas niezbędny do realizacji zamówienia. Doradzamy klientom zarówno co do wyboru odpowiedniego fasonu, ale również sugerujemy, jaką tkaninę wybrać oraz na jaki sposób obróbki się zdecydować, aby uszyty przez nas garnitur służył jak najlepiej. Jesteśmy na bieżąco z najświeższymi trendami ze świata mody i w naszych projektach potrafimy twórczo połączyć tradycję i nowoczesność. Jesteśmy gotowi na każde, nawet najbardziej wymagające wyzwanie. Krawiectwo to dla nas przede wszystkim pasja, która daje nam możliwość urzeczywistniania marzeń naszych klientów w Krakowie!

Styl i szyk

Poprawnie dopasowany garnitur z pewnością dodaje mężczyźnie klasy. Każdy przedstawiciel płci męskiej powinien mieć w swojej szafie chociażby jeden, nawet jeśli ma on być zakładany tylko na szczególne okazje. Zamawiając garnitur na miarę, możecie wybrać tkaninę z jakiej zostanie stworzony i zdecydować się na najwyższą jakość. Dzięki zdjęciu miary, materiał i krój będą dostosowywane do Waszego ciała oraz ruchów, dając gwarancję wygody użytkowania. Jak wiadomo, komfort jest to rzecz najważniejsza, jeśli mówimy o noszeniu takiego stroju. Dobrze dopasowany garnitur staje się jak druga skóra i jest tak samo wygodny jak sportowe ubranie.

Rodzaje garniturów

Nasza pracownia oferuje szycie na każdą okazję. Dla przyszłego małżonka uszyjemy garnitur ślubny. Oferujemy także wersje wieczorowe, biznesowe, jak również sportowe. Przyjmujemy zamówienia na poszczególne elementy garderoby męskiej, można więc zamówić u nas samą marynarkę lub spodnie. Specjalną pozycją z oferty są modele dla chłopców, które doskonale sprawdzą się zarówno podczas pierwszej komunii świętej, czy jako strój na wytwornym weselu lub studniówce. Dla amatorów rozwiązań tradycyjnych zrealizujemy garnitur dwurzędowy lub frak. Właściwie, to nie istnieje takie zamówienie, któremu nie bylibyśmy w stanie podołać. Indywidualne podejście do każdego klienta jest obietnicą zadowolenia i otrzymania produktu najwyższej próby.