RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Wygodny strój na sylwestra

Sylwester to najpiękniejsza noc w ciągu całego roku. Wówczas chcemy zadbać o swój wygląd w sposób szczególny i olśniewać strojem. To czas szalonych imprez, wielkich, ekskluzywnych przyjęć i kameralnych prywatek w gronie najbliższych przyjaciół.  Na co dzień ubieramy się w sportowym stylu, jednak w sylwestra chcemy zachwycać i błyszczeć. To jedyna okazja, gdy mężczyzna może wystąpić w ekstrawagancki i szalonym, ale bardzo modnym stroju.

 

Strój dobrany do okazji

Impreza zorganizowana w domu lub u przyjaciół jest mało zobowiązująca pod względem stroju.  Dopuszczalne będą nawet dżinsy zestawione z casualową koszulą lub nowoczesne bojówki zestawione z koszulką polo uszytą z posrebrzanej nici. To nowa elegancja na wzór zawsze modnych i stylowych Włochów.

Ponadczasowa elegancja

Bal w eleganckim tonie wymaga od nas oficjalnego stroju, nie koniecznie musi to być jednak smoking. Wręcz przeciwnie - najmodniejszy w tym sezonie będzie garnitur uszyty z eleganckiego materiału. Najmodniejszy fason to obcisłe spodnie slim fit oraz zwężana w talii marynarka. Garnitur wymaga jednak idealnego dopasowania stroju do budowy ciała.  Nie jest to proste, tym bardziej, że garnitur w sklepie często trzeba kupić jako zestaw spodni i marynarki, podczas gdy rozmiar marynarki, jaką nosimy, może różnić się od rozmiaru spodni. Czy zrezygnować zatem z takiego ubioru?

Idealnie dopasowany garnitur z pracowni krawieckiej

Najlepszym wyjściem z sytuacji będzie udanie się do pracowni krawieckiej, gdzie można uszyć strój skrojony idealnie na miarę. Unikniemy wówczas sytuacji, w której okaże się, że nasze spodnie są za długie lub nie dopniemy się w pasie.  Zarówno dół, jak i góra garnituru będą dobrze dopasowane, nie będą odstawać, ani nie będą zbyt obciskać. W takim stroju będzie wyglądał dobrze każdy -niezależnie od budowy ciała czy typu sylwetki.

Zabawa do białego rana wymusza założenie wygodnego stroju, który nie krępuje ruchów. Szyte taśmowo garnitury ze sklepu są eleganckie, jednak często niewygodne i uniemożliwiają dobrą zabawę i wielogodzinne tańce. Natomiast jeśli zdecydujemy się na szycie garnituru na miarę możemy wybrać spośród wielu dostępnych materiałów.  Ekspert doradzi nam, na jaki kolor i materiał się zdecydować. Wygodny strój pozwoli nam poczuć się komfortowo przez całą noc, co na pewno wpłynie na nasze samopoczucie.