RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Letni garniturWielu mężczyzn na samą na myśl o letnich upałach zaczyna pocić się już wczesną wiosną. Z reguły są to panowie, którym z racji pozycji zawodowej pisane jest każdego ranka przywdziewać służbowy garnitur i spędzać w nim resztę gorącego letniego dnia. My jednak wiemy z pewnych źródeł, czyli od naszych klientów, że dreszcz przerażenia ogarnia wyłącznie tych, którym nie dane było jeszcze zakosztować przyjemności noszenia letniego garnituru szytego na miarę.

Lekki, letni garnitur, uszyty z lnu, bawełny czy rewelacyjnego na tę porę jedwabiu pozwoli poczuć się komfortowo podczas najgorętszych nawet dni spędzonych w biurze, za kierownicą służbowego auta czy poświęconych biznesowym konferencjom.

Letni garnitur powinien być jasny. Latem odrzucamy ciemne barwy, o ile rzecz jasna nie wybieramy się na wieczorne spotkanie. Elegancki mężczyzna wie, iż niezależnie od pory roku po godzinie 19 nie należy paradować w jasnym garniturze, co nie oznacza, że wieczorowy garnitur letni musi być uszyty z grubej tkaniny podbitej nieprzepuszczającą powietrza podszewką.

Wieczorowy garnitur letni idealnie spełni swoje zadanie jeśli uszyty zostanie z jedwabiu. Jedwab jest wybitnie luksusową tkaniną, która szczególnie latem zapewnia wyjątkową wygodę.

Eleganckie garnitury letnie, szyte na miarę w naszej pracowni zapewnią swoim właścicielom komfortowe lato.

* * *

Zapraszamy także do obejrzenia naszych realizacji