RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Garnitur po godzinach

Garnitur nie jest strojem dla każdego choć każdy może nauczyć się go nosić. Wyrabianie w sobie dobrych nawyków można zacząć w każdym momencie. Oczywistością jest, że nie w każdym miejscu garnitur jest dobrze widziany a i nie każde miejsce pracy nadaje się do tego aby paradować tam w takim stroju.

Z garniturem jest trochę podobnie jak ze sportem. Potrzebny jest trening, zaangażowanie i silne przekonanie do tego co się robi. I podobnie jak w sporcie, jedni są utalentowani lub silnie ukorzenieni w tradycjach rodzinnych, poruszają się zatem po znajomym sobie terenie. Inni muszą w to włożyć więcej pracy. W jednym i drugim przypadku zawsze jest duża szansa na zaprzyjaźnienie się z garniturem. Choćby tylko od święta.

Garnitur, pomimo tego, iż w istocie wyraża pozycję osoby go noszącej nie jest strojem przypisanym wyłącznie urzędnikom piastującym wysokie stanowiska czy osobom zatrudnionym w korporacjach, poddanych dress-kodom. Hydraulik, stolarz czy górnik. Nie muszą odziewać się w garnitur w pracy ale w ich szafach nie powinno go zabraknąć. Poza pracą wszak także uczestniczymy w życiu rodzinnym i towarzyskim. Wiele sytuacji wymaga od mężczyzny właściwego stroju. Wymaga garnituru a okazji do jego założenia jest bez liku. Imprezy typu wesela, wszelkie uroczystości szkolne dzieci, rodzinne święta czy imprezy integracyjne w firmie.

Drodzy Panowie. Równajcie w górę. Relaks po dniach ciężkiej pracy nie musi odbywać się przed telewizorem w towarzystwie rozciągniętych dresów. Można zaprosić partnerkę do teatru, opery czy wykwintnej restauracji. A tam bez garnituru ani rusz. Warto zainwestować w choć jeden solidny garnitur, w którym będzie można się pokazać po godzinach spędzonych w pracy. Warto też powierzyć jego wykonanie specjalistom. Jeśli nie nosi się garniturów na co dzień tym większą uwagę trzeba poświęcić jego wygodzie. A wygodny garnitur to ten szyty na miarę. Tylko on zapewni konieczną swobodę osobie zakładającej go tylko od święta.

* * *

Zapraszamy także do obejrzenia naszych realizacji