RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Mała czarna w męskiej szafie

I absolutnie nie mamy tu na myśli eleganckiej czarnej sukienki ani filigranowej ślicznej mulatki, choć akurat takie znalezisko w szafie ucieszyłoby niejednego pana. Mamy na myśli GARNITUR. Gdyż tak jak każda elegancka kobieta winna mieć w swojej garderobie małą czarną sukienkę tak nie można mówić o eleganckim mężczyźnie jeśli jego szafa nie zapoznała się jeszcze z klasycznym garniturem.

Każdy mężczyzna, nawet jeśli jego praca nie stawia mu wymagań w kwestii garnituru jako służbowego uniformu powinien posiadać garnitur. W życiu przecież jest wiele okazji wymagających od panów eleganckiej prezencji. To najróżniejsze uroczystości rodzinne typu wesela, chrzty, komunie. To sylwester, nawet jeśli w domu u znajomych albo wigilia, która jako wyjątkowe święto powinna być uhonorowana także strojem. Na tego typu imprezach nie wypada pokazać się w dżinsach i wyświechtanej marynarce pamiętającej czasy studniówki.

To, że mężczyzna nie zajmuje dyrektorskiego fotela ani nie jest przedstawicielem zagranicznej korporacji nie znaczy, że ma być pozbawiony klasy i prezentować zły gust. Nie każda przecież kobieta jest Audrey Hepburn ale każda chyba trzyma w szafie małą czarną i zakłada ją na liczne okazje. I tak jak kobieta czuje się lepiej gdy odejdzie od kuchni, założy piękną suknię i wysokie szpilki tak i mężczyzna może poprawić swe samopoczucie dzięki luksusowemu strojowi.

O tym jaki poziom prezentujemy nie świadczy nasze stanowisko pracy a to w jaki sposób potrafimy się odnaleźć i pokazać w okolicznościach odbiegających od codzienności. A swobodę i luz u mężczyzny w garniturze można zauważyć gołym okiem. To jak się w takim stroju porusza i czy zna zasady jak trzeba go nosić.

Jeśli codzienność nie wymaga garnituru a sami z własnego upodobania nie tęsknimy za nim, warto sobie ten jedyny jaki zawiśnie w szafie, uszyć u dobrego krawca. Szycie na miarę zapewnia przede wszystkim wygodę stroju co jak wiemy panowie cenią sobie szczególnie. Dzięki miarowemu szyciu, możemy wymodelować sylwetkę i nadać jej odpowiedni kształt. Pan z pokaźnym brzuszkiem lub mężczyzna zbyt chudy, właśnie w garniturze mają szansę odjąć lub dodać sobie kilka kilogramów. Mężczyzna w garniturze szytym na miarę zawsze wygląda dobrze i męsko. Warto mieć w swojej szafie choć jeden. Aby mała czarna partnerki nie czuła się samotna.Zapraszamy do naszej pracowni krawieckiej w Krakowie!


Jeśli interesuje Cię przygotowanie garnituru lub smoking szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń. Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.

Zapraszamy także do obejrzenia naszych realizacji