RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Choć lato już za nami to wielu z nas dopiero teraz wybiera się na wakacje korzystając czy to z posezonowych promocji czy też po prostu dlatego, że taki a nie inny termin urlopu udało się uzyskać od bossa. Jako, że u nas już za chwilę jesień, wielu jesienno zimowych wczasowiczów będzie zażywać słonecznych kąpieli w gorących promieniach południowego słońca.

Rejsy luksusowymi jachtami dawniej były dostępne wyłącznie dla "high-life'u", dziś każdy z nas może przeżyć taka przygodę i uczestniczyć w światowym życiu. Oferty biur podróżny są na tyle przyzwoite cenowo, że większość z nas woli spędzić urlop nad tropikalnym morzem zamiast nad rodzimym Bałtykiem spoglądać każdego ranka w niebo z nadzieją, że może dziś przestanie padać.

Polskie lato jest kapryśne, nikogo więc już dziś nie dziwi, że skłaniamy się raczej ku zagranicznym propozycjom gwarantującym doskonałą aurę. Ale wybierając się na śródziemnomorski urlop trzeba pamiętać, że tropikalne słońce nie zwalnia nas z elegancji.

O ile kobieta na tygodniowy rejs, gdyby tylko zechciała, mogłaby zapakować i z osiem walizek pełnych ubrań o tyle męska garderoba o charakterze wieczorowym ograniczona jest do tradycyjnego ciemnego garnituru. Owszem, ale nie zapominajmy, że wyjeżdżamy pod tropikalne niebo i czekają nas liczne wieczorne imprezy. Możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. I tu może się przydać biały smoking.

Biały smoking to garnitur tropikalny. Został opracowany specjalnie na potrzeby entuzjastów rejsów luksusowymi jachtami i uczestników wykwintnych przyjęć na nich organizowanych. Jest to doskonały strój na tego typu wyjazd, współgrający z nocnym tropikalnym niebem pełnym rozmigotanych gwiazd. Biały smoking jest idealny na wszelkie imprezy odbywające się na plaży, statku czy w egzotycznym kurorcie.

Aby mężczyzna czuł się dobrze w takim stroju, najlepiej jeśli smoking będzie uszyty na miarę. Wygodny, zapewniający maksimum komfortu spełni swe zadanie jako strój podkreślający wszystkie atuty męskiej sylwetki i jego elegancję. W ogólnym rozrachunku pokaże po prostu męskiego, luksusowego mężczyznę.

Wybierając się na wakacje do kurortu nad morzem śródziemnym warto też przemyśleć zapakowanie do walizki, obok wieczorowego, białego smokingu, także garnituru letniego. Z pewnością przyda się on podczas eleganckich kolacji czy śniadań.

Czas wakacji to czas luzu i luźnej elegancji przede wszystkim. Tu można porwać się na odrobinę fantazji i zastąpić białą smokingową koszulę jakąś inną, np. soczyście wiśniową. Lub tradycyjnie czarny, smokingowy pas wymienić na pas w innym kolorze. Z pewnością nie popełni się przy tym żadnego faux pas, gdyż na urlopie możemy pozwolić sobie na więcej. Rzecz w tym aby nie przekroczyć granicy dobrego smaku.

Zapraszamy do naszej pracowni krawieckiej w Krakowie!


Jeśli interesuje Cię przygotowanie garnituru lub smoking szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń. Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.

Zapraszamy także do obejrzenia naszych realizacji