RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Mały mężczyzna dobrze ubrany

Czyż jest ładniejszy i bardziej rozczulający widok od słodkiego dzieciątka? Chyba nie ma. Lubimy stroić swoje pociechy, uwielbiamy gdy wszyscy wkoło rozpływają się w zachwytach nad naszym dzieckiem. Między innymi z tego też powodu na każdą rodzinną czy inną fetę ubieramy dziecię w najlepsze stroje jakie znajdziemy w szafie. I co tu dużo mówić, malec nawet taki, który dopiero co zaczął dreptać, uroczo wygląda w dziecięcym garniturku z malutkim krawatem pod szyją.

Taki mały mężczyzna w chłopięcym garniturku nie dość, że prezentuje się wytwornie i szykownie to jeszcze od małego uczony jest poczucia estetyki i wdraża mu się podstawy elegancji. A w dzisiejszym świecie to bardzo istotne aby umieć się odpowiednio zaprezentować. Przed naszym dzieckiem tyle ważnych wydarzeń podczas których jego wygląd będzie miał niebagatelne znaczenie.

I Komunia Święta to wydarzenie, które zapisuje się w pamięci dziecka i jego najbliższych na całe życie. Istotne jest aby tego dnia chłopiec wyglądał elegancko i już w tak młodym wieku wiedział co to znaczy mieć klasę. A mężczyzna z klasą to mężczyzna w garniturze. Garnitur komunijny to często pierwszy garnitur jaki ubiera mały mężczyzna. Dobrze będzie jeśli ten strój pozostawi po sobie dobre wspomnienia gdyż od tego zależy dalsza przyjaźń naszego dziecka z tym wyjątkowym męskim strojem.

Jeśli pozostawi on po sobie wrażenie niewygodnego, uwierającego czy zbyt sztywnego stroju możecie mieć pewność, że bardzo długo chłopiec będzie tego typu strój omijał szerokim łukiem. Dlatego warto pierwszy garnitur uszyć dziecku w pracowni krawieckiej. Garnitur szyty na miarę zapewni dziecku niezbędną wygodę oraz komfort, który zaowocuje tym, że jako dorastający młodzieniec nie będzie miał problemu z „wbiciem się w garnitur” na uroczystość pożegnania szkoły podstawowej, powitania gimnazjum, studniówkę, maturę i masę innych okazji.A tych okazji będzie miał w życiu bardzo wiele. Najważniejsze z nich to oczywiście rozmowy kwalifikacyjne. Obecnie nie da się przeskoczyć rozmowy o pracę i zakończyć jej pozytywnym wynikiem, w poważnej firmie jeśli młody człowiek nie dysponuje odpowiednim garniturem. I niestety, możemy się przeciw temu buntować, możemy wysuwać twierdzenia, że nie jest istotne jak wyglądasz a ważne jest to ile umiesz. Zgoda. Ale prawda jest taka, że młody człowiek, prosto po studiach, z jeszcze ciepłym dyplomem w dłoni nie jest w stanie zbyt wiele zaoferować dużej korporacji. Poza zadowalającą notą ukończenia studiów, rzecz jasna. Brak doświadczenia musi nadrobić profesjonalnym wyglądem, reszta pójdzie już łatwo gdyż tak już się ułożyło w dzisiejszym świecie, że pracodawcy ufają ludziom wyglądającym dobrze.

Dlatego drodzy rodzice, uczmy nasze dzieci od małego. Garnitur chłopięcy szyty na miarę, może mu kiedyś ułatwić start w dorosłe życie. Chłopiec, który od najmłodszych lat zdobywa wiedzę na temat potrzeby i umiejętności noszenia garnituru będzie miał po prostu łatwiej w przyszłości.

Każdy, kto ma pojęcie o estetyce i swobodzie garniturowej pozna na pierwszy rzut oka człowieka obytego i zaprzyjaźnionego z garniturem. Mężczyzna lubiący swój garnitur czuje się w nim bardzo swobodnie i to widać. A swoboda świadczy o pewności siebie, profesjonalizmie, kompetencjach.

W naszej pracowni garnitury chłopięce szyte są z taką samą pieczołowitością i dbałością o każdy szczegół jak garnitury dla dorosłych mężczyzn. Chłopiec w garniturze z Pracowni Joli Przebindy nie tylko zachwyci otoczenie i sprawi, że serca babć i cioć zabiją żywiej, rozpierane dumą. On także poczuje się dumny ze swojego stroju. I już w młodym wieku poczuje posmak luksusu jaki może zapewnić mu strój.

Zapraszamy do naszej pracowni skąd każdy mężczyzna - mały czy duży - wyjdzie w doskonale dopasowanym garniturze!


Jeśli interesuje Cię przygotowanie garnituru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń. Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.

Zapraszamy także do obejrzenia naszych realizacji