RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Pierwszy raz w garniturzeWszyscy wiemy jak dużo zależy od tego jakie zrobimy wrażenie na osobie z którą widzimy się pierwszy raz. Czy to szef czy nowy znajomy, zanim otworzymy usta aby zabłysnąć werbalnie najpierw oceni nas wizualnie.

Od tego jaki będzie pierwszy garnitur mężczyzny zależy czy pokocha go od pierwszego wejrzenia i na całe życie czy pożegna się z nim zanim go lepiej pozna. Pierwszy garnitur to z reguły garnitur komunijny. Do następnego spotkania mężczyzny z garniturem minie parę lat. Kolejnym będzie ten w którym powita gimnazjum lub zaprosi swoją partnerkę do tańca na studniówce. I właśnie te okazjonalne garnitury muszą zrobić jak najlepsze wrażenie aby mężczyzna chciał się z nimi spotykać częściej.

Młody mężczyzna, zaczynający swą przygodę z garniturem powinien wiedzieć, że garnitur jest swego rodzaju uniformem. Wiele grup społecznych, związki czy organizacje posiadają swoje zuniformizowane stroje które je określają. Garnitur jest uniformem grupy do której należą mężczyźni z klasą i dobrym gustem. Zatem garnitur spokojnie można nazwać mundurem eleganckiego mężczyzny.

Pierwszy garnitur może posłużyć właścicielowi bardzo długo. Idealnie skrojony i dobrze uszyty przyda się zarówno na maturę, egzaminy na studiach czy rozmowę kwalifikacyjną. Uniwersalna barwa pozwoli przywdziać taki strój na wiele okazji. Z pewnością nie może to być garnitur czarny. Nadaje się on na okazje wieczorowe i niestety, na pogrzeby. Szary, stalowy czy granatowy zapewni eleganckiemu panu dobry wygląd w każdej sytuacji i o każdej porze.

W obecnych czasach młody człowiek, kończący studia i podejmujący pracę nie obejdzie się bez garnituru. Wiele firm, pomimo, że nie obowiązuje w nich wewnętrzny dress code weryfikuje kandydata już po pierwszym spotkaniu właśnie poprzez ocenę jego wyglądu. Ale też coraz więcej z nich domaga się garniturów właśnie. Przedstawiciel handlowy, pracownik banku, agent ubezpieczeniowy lub nawet, co jest zjawiskiem coraz częściej spotykanym, sprzedawca w markowym sklepie czy barman w luksusowej restauracji, ich codziennym strojem stał się garnitur.

Garnitur, z racji swej budowy i specyfiki formy wymaga doskonałego kroju. Tylko garnitur skrojony na miarę, indywidualnie dla poszczególnego klienta może mu zapewnić wymaganą wygodę i dobry wygląd. Tylko garnitur, który sprawi, że mężczyzna go zaakceptuje uczyni z nich nierozłącznych towarzyszy na dłuższy czas. To pierwsze wrażenie jakie garnitur zrobi na swym właścicielu jest niezwykle ważne. Dlatego powinien on być szyty na miarę.

Pracownia Joli Przebindy ten pierwszy raz z garniturem ma już za sobą. Ale ubieramy wielu panów dla których garnitur szyty w naszej pracowni jest swego rodzaju debiutem. Ubieramy małych mężczyzn w garnitury komunijne. Ubieramy młodych panów w garnitury na studniówki czy matury. Szyjemy także garnitury ślubne, które także są czasem pierwszym garniturem w jakiego posiadanie wchodzi nasz klient. Stąd też wynika nasze doświadczenie i profesjonalizm z jakim ubieramy panów w garnitur po raz pierwszy. Doświadczenie przynoszone do nas przez naszych klientów nauczyło nas też jakie szkody może poczynić garnitur niewygodny, nie układający się na sylwetce czy po prostu źle uszyty.

Pierwszy garnitur musi być uszyty na miarę. Tylko wtedy może on być taki o jakim marzy mężczyzna. Wygodny, idealnie podkreślający walory sylwetki, elegancki i szykowny. Dlatego każdy garnitur, szyty w naszej pracowni traktujemy tak jakby był tym pierwszym, dokładając wszelkich starań aby nasz klient i jego garnitur zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i żyli razem długo i szczęśliwie.


Zapraszamy do naszej pracowni skąd każdy mężczyzna wyjdzie w garniturze swoich marzeń!

Dowiedz się więcej: garnitury męskie, garnitury ślubne, oraz garnitury dla chłopców a także dlaczego warto szyć na miarę właśnie u nas. Zapraszamy także do zapoznania się z innymi naszymi wpisami dotyczącymi męskiej mody. Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.

Jeśli interesuje Cię przygotowanie garnituru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.