RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Smoking Biały smoking Garnitur dwurzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Garnitur jednorzędowy Surdut Frak

Garnitur tworzony z detaliW pracowni Joli Przebindy garnitury tworzy się z detali.

W naszej pracowni każdy klient traktowany jest bardzo indywidualnie. Zanim zaczniemy szyć dla niego strój, staramy się bliżej poznać. Wiedza o jego upodobaniach, preferencjach dotyczących  stroju pozwala nam dostosować nasz wyrób do jego wymagań. Szczególnie gdy jest to mężczyzna a usługą jaką dla niego wykonujemy jest garnitur.

Do pracowni przychodzą dwa rodzaje klientów płci męskiej. Tacy, którzy są zdecydowani i wiedzą czego chcą oraz panowie u których po głowach dopiero krąży jakiś tam zamysł, szkic tego jak chcieliby wyglądać. Zarówno jedni i drudzy potrzebują fachowego doradztwa.

Bardzo istotną rzeczą przy szyciu garnituru męskiego jest dla nas informacja na jaką okoliczność pan chce go założyć lub przy jakich okazjach chce się w nim pokazywać częściej. Czy jego garnitur jest wymogiem firmowego dress code, potrzebą chwili, biznesowym uniformem czy też okazjonalną fanaberią.

Dlatego podczas pierwszej rozmowy poznajemy klienta, jego upodobania i potrzeby. Gdy wiemy już czego potrzebuje, uzgadniamy fason. Kiedy pan jest zdecydowany na daną linię garnituru wybieramy tkaninę o ile nie ma przygotowanej swojej. Jeśli jego wybór nie jest do końca przemyślany, doradzamy. Czasem klient nie jest zdecydowany co do barwy garnituru czy ostatecznego wyglądu wówczas służymy swoją fachową wiedzą.

Zadowolony i dobrze przez nas ubrany mężczyzna jest najlepszą reklamą naszej pracowni. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań aby wyglądał najlepiej jak tylko się da. Doradzamy w najdrobniejszych szczegółach gdyż jak wiadomo garnitur męski składa się z detali. W tak męskim stroju jakim jest garnitur istotny jest każdy drobiazg. Długość i szerokość wyłogów. Klapy zamknięte czy otwarte, długość rozporków z tyłu czy ilość guzików. Te i inne szczegóły mają bowiem bardzo istotny wpływ na końcowy efekt. Jeśli ma to być garnitur na maturę czy studniówkę a młody mężczyzna wymyślił sobie strój w kolorze czarnym raczej staramy się go odwieść od tego pomysłu. Bo po pierwsze jest młody a po drugie na takie okazje bardziej sprawdza się barwa stalowa lub granatowa. Z kolei jeśli wybiera się na wieczorne party idealna będzie czerń lub grafit choć on wolałby szary. Obopólna współpraca pozwala stworzyć garnitur idealny.

Przy każdej przymiarce strój nabiera lepszego wyglądu a klient zaczyna go „widzieć”. Zdarza się, że jeszcze w ostatniej chwili nanoszone są jakieś poprawki, zmieniane detale aby uzyskać jak najlepszy efekt. Czasem wystarczy odjąć lub dodać guzik czy choćby skrócić marynarkę o dwa centymetry. Bywa, że takie szczegóły decydują o doskonałym wyglądzie a widać je dopiero gdy mamy już prawie gotowy garnitur.

Dobrze skrojony garnitur oraz odpowiednia barwa doskonale modelując potrafią czynić cuda. Garnitur może odjąć jego właścicielowi lat i kilogramów. Może mu poszerzać lub zawężać barki. Może go wysmuklić dodając centymetrów lub dodać nieco ciała gdy jest zbyt szczupły. Wystarczy, że będzie on skrojony na miarę z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, dlatego nawiązanie dobrego kontaktu z każdym klientem jest dla nas sprawą pierwszej wagi.

Zapraszamy do naszej pracowni skąd wyjdziecie w garniturze swoich marzeń!

Dowiedz się więcej: garnitury męskie, garnitury ślubne, oraz garnitury dla chłopców a także dlaczego warto szyć na miarę właśnie u nas.

Jeśli interesuje Cię przygotowanie garnituru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.