RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Dobry strój odejmie kilka kilogramówKrój to podstawa przy szyciu ubioru dla puszystej kobiety. Nawet jeśli deseń tkaniny uznawany jest za niewłaściwy dla tęższej sylwetki, odpowiednio skrojony strój będzie odejmował kilogramy. Znajomość zasad jak się ubierać aby zamaskować zbędne kilogramy może z każdej kobiety w rozmiarze XXL uczynić piękną i atrakcyjną osobę.

Ustaw się do pionu.
Pion wyszczupla. Pionowe paseczki (wąskie) na tkaninie, rozcięcia, kontrafałdy czy szczypanki odejmują kilogramów. Pionowa linia zapięcia sweterka, kurteczki czy żakietu także. Jeszcze lepszy efekt będzie jeśli te elementy garderoby pozostaną rozpięte.

Najpiękniejsza asymetria.
Choć Pitagoras twierdził, że prawdziwe piękno zawiera się w doskonałej symetrii Twoje piękno podkreśli coś wręcz odwrotnego. Asymetryczny dół bluzki, spódnicy czy asymetryczne zapięcie żakietu. Uwaga! Pamiętaj, że ta asymetria musi skłaniać się ku bokom, czyli np. spódnica krótsza z przodu - źle. Dobrze jest wówczas gdy nierówne będą boki.

Rozporki, rozcięcia, pęknięcia.
Rozporek w spódnicy, sukience? Oczywiście jak najbardziej wskazany ale nigdy z przodu czy z tyłu. Zawsze z boku. Pierwsze pogrubiają nogi druga opcja wręcz przeciwnie - skutecznie wyszczupla.

Nogi, nóżki, długie, krótkie.
Faktem jest, że mini zarezerwowane jest dla szczupłych osób...maxi niestety też. Zbyt długie sukienki, spódnice czynią sylwetkę ciężką i masywną. Doskonałą długością jest ta do kolan lub dwa - trzy centymetry za. Fatalną długością natomiast, jest ta do pół łydki. „Załatwia” na amen każdą nogę. Grubą, chudą, zgrabną, krzywą...każdą. Idealna dla nóg spódnica to lekko rozszerzająca się u dołu, wyszczupla nogi.

Empire.
Linia empire jest idealna do zamaskowania wystającego brzuszka. Ale uwaga! Nie może być zbyt mocno zmarszczone pod biustem, gdyż można uzyskać całkowicie odwrotny efekt. Umiar w marszczeniach to ogólnie dobry pomysł jeśli chodzi o sylwetki w rozmiarze XXL.

Portfelowa luksusowa.
Śmiało można powiedzieć, że najdoskonalszym fasonem sukni, który idealnie rzeźbi sylwetkę jest suknia portfelowa. Góra fantastycznie eksponuje biust a lekko rozszerzony dół nie opina sylwetki.

Dietetyczny serek.
Dekolt w szpic, zwany czasem serkiem cudownie wysmukla szyję. Jest idealny dla pań w rozmiarze XXL. Wszystko co pod szyją układa się literę V jest dobre dla szyi i dekoltu. Rozpięta góra koszuli, poły żakietu.

To tylko kilka podpowiedzi jak można wyszczuplić lub wysmuklić sylwetkę.
Każda dobra krawcowa zna wszystkie reguły dotyczące ubierania pań w rozmiarze 44+. Pracownia Krawiecka Joli Przebindy to miejsce w którym nie jest istotne jaki rozmiar nosi klientka. Stamtąd każda kobieta w rozmiarze XXL wychodzi ubrana dobrze. Stroje uszyte w pracowni sprawiają, że kobieta czuje się atrakcyjna, seksowna i po prostu kobieca.

Dowiedz się więcej: dlaczego warto szyć na miarę właśnie u nas. Zobacz też galerię zdjęć z modą dla puszystej.

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.