RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Puszysta i eleganckaPuszysta, gruba, otyła. Jakbyśmy ich nie nazywali każda jest kobietą. I każda z nich może być piękna, seksowna, pożądana. To, że ich gabaryty przekraczają ustalone normy nie znaczy, że muszą nosić „namioty” i skrywać się pod workowatymi dresami. To, że współczesne kanony piękna nakazują być szczupłą, czasem wręcz chudą a do tego wiecznie młodą także nie oznacza, że krągła kobieta nie może czuć się w swoich kilogramach atrakcyjną.

Jeden ze znanych polskich projektantów mody powiedział kiedyś, że kult chudości wylansowali projektanci nie z niechęci do „większych” kobiet a z czystej wygody. Poszli po najmniejszej linii oporu, gdyż dla szczupłej figury, pozbawionej piersi i krągłych bioder ciuch szyje się prosto i szybko.

Do ubrania kobiety o większych gabarytach potrzeba szerszej wiedzy i większych umiejętności. Ubrać dobrze kobietę noszącą rozmiar powyżej 46 może tylko dobry krawiec z doskonałą znajomością sztuki krawieckiej i dużym doświadczeniem. Panie puszyste są wyzwaniem.

Każda dobra krawcowa zna wszystkie reguły dotyczące ubierania pań w rozmiarze 44+. Pracownia Joli Przebindy to miejsce w którym nie jest istotne jaki rozmiar nosi klientka. Stamtąd każda kobieta w rozmiarze XXL wychodzi ubrana dobrze. Stroje uszyte w pracowni sprawiają, że kobieta czuje się atrakcyjna, seksowna i po prostu kobieca.

 

Dowiedz się więcej: dlaczego warto szyć na miarę właśnie u nas. Zobacz też galerię zdjęć z modą dla puszystej.

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.