RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Jedyna taka suknia ślubna

Każda dziewczyna marzy o byciu księżniczką.

O cudownej sukni ślubnej, w której wystąpi na swoim najważniejszym w życiu balu. I o księciu, który będzie ją kochał do końca świata i o jeden dzień dłużej :-)

Dziewczynki dorastają, stają się kobietami. Niektóre dziewczęce marzenia blakną inne wydają się śmieszne, nieważne. Ale to jedno pozostaje niezmienne - książę i cudowna suknia, która zmieni ją w królową. I tak się składa, że to marzenie nie jest śmieszne. Nawet u kobiet już dojrzałych. Gdyby tak było, biała suknia ślubna już dawno zakończyłaby swój żywot. A wciąż, niezależnie od trendów, opierając się nowoczesnym sposobom na życie, cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Pewne rzeczy po prostu są wieczne.

 

Dlaczego suknia ślubna jest taka niezwykła?

Z tej prostej przyczyny, że zakłada się ja tylko raz. Dlatego, że za jej przyczyną spełniają się marzenia. W tę jedyną noc kobieta staje się prawdziwą królową z księciem u swego boku. W tę noc "Królowa jest tylko jedna". Jedyna, niepowtarzalna, wyjątkowa. I choćby ślubów w życiu kobiety zdarzyło się kilka, na każdym z nich może wystąpić w sukni tylko jeden raz.

Dlatego każda przyszła Panna Młoda przykłada dużą wagę do wyboru sukni. I słusznie. Dobrze jest gdy suknia jest kreacją niepowtarzalną. Taką w jakiej nie wystąpi nikt inny. Pamiętajmy, że z suknią ślubną związane jest też sporo przesądów. Choćby ten, mówiący że nie szczęście Panny Młodej zaklęte jest w sukni i nie wolno zakładać sukienki po kimś kto jest nieszczęśliwy w małżeństwie.

Wybierz więc uszycie sukni ślubnej tylko dla siebie. Stwórz ją w naszej pracowni. Niech Twoja suknia ślubna będzie jedyną taką na świecie.

Zobacz także: Suknie ślubne szyte na miarę

 

Jola Przebinda zaprasza do Pracowni Krawieckiej w Krakowie!

Jeśli interesuje Cię przygotowanie ubioru szytego na miarę albo krawieckie poprawki lub przeróbki tego, co już masz w szafie lub po prostu chcesz się dowiedzieć więcej - napisz do nas lub zadzwoń.

Dołącz do nas także na portalu Facebook gdzie publikujemy informacje o świecie mody jak i o nowościach w naszej ofercie.