RSS twitter icon gplus icon youtube icon Facebook
Sukienka Sukienka Damski kombinezon Sukienka Sukienka Sukienka

Gabinet kosmetyczny JoleneKobieta zadbana jest delicją nie tylko dla męskich oczu. Dbałość o siebie, wyrażona poprzez odpowiedni strój to jeszcze nie wszystko, gdyż piękna suknia powinna być tylko kropką nad „i”. Zatem zanim odziejemy się w szałową kreację najpierw zadbajmy o twarz, dłonie, stopy i resztę ciała.

Gabinet kosmetyczny Joline oferuje swoim klientkom kompleksową opiekę kosmetyczną. Począwszy od zabiegów pielęgnacyjnych polegających na oczyszczaniu i nawilżaniu a na zabiegach silnie odmładzających, ujędrniających i wyszczuplających kończąc. Wszystkie zabiegi wykonywane są z wykorzystaniem kosmetyków najlepszych marek. Są to preparaty sprawdzone i zapewniające doskonałe efekty końcowe.

W gabinecie Joline można zadbać o siebie na co dzień, korzystając z podstawowej pielęgnacji oraz z zabiegów upiększających. W ofercie znajdziecie min. manicure, pedicure, hennę, depilację woskiem, makijaż permanentny, zabiegi parafinowe a także rzęsy doklejane metodą 1:1. Salon Joline zapewnia usługi profesjonalnych wizażystów i makijażystów, wykonujących makijaż codzienny, wieczorowy i ślubny.

Mikrodermabrazja, drenaż limfatyczny, masaże kwasami owocowymi AHA, w tym także bardzo popularnym ostatnio, kwasem migdałowym to również zabiegi z jakich skorzystać można w Joline. Specjalistyczne zabiegi odmładzające, wyszczuplające i ujędrniające z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu min. zabiegi falami radiowymi, wykonywane są przez wysoko wykwalifikowanych fachowców.

loading...

Zapraszamy na nową stronę www gabinetu, gdzie znajdziecie całkowitą ofertę wraz z cennikiem oraz najnowszymi promocjami, których gabinet Joline w okresie letnim zapewnia całkiem niemało. Strona jest co prawda jeszcze w budowie ale można już tam znaleźć garść ciekawostek, interesujących artykułów oraz prezentacji filmowych.

Zapraszamy – www.joline.biz